شتابدهنده تخصصی,اخبار گروه کارآفرینان یکتاذوق( کایذ )به شرح زیر می باشد.

روابط عمومی کایذ خبر از افتتاح مرکز نوآوری محیط زیست شهری منطقه 10 در خردادماه سال 99 داد.

این مقام مسئول گفت: خبرهای اعلام شده شامل تمام رویدادها از زمان تاسیس تا کنون ، جلسات مهم، محصولات جدید ، قراردادها ، تفاهم نامه ها ، استقرار استارت آپ های جدید و بوم گردی و… است.

نشست با دبیران کانون های محیط زیستی

روابط عمومی کایذ اعلام نمود مرکز نوآوری محیط زیستی در راستای حفظ و احیا محیط زیست و حمایت از ایده های محیط زیستی مسابقه بزرگ استارت آپی محیط زیستی را طراحی نموده و بنا دارد تا در روزهای آتی ایده های جدید را داوری نماید.

وی افزود در همین راستا و در پی دستیابی به هدف حمایت از فعالان مردم نهاد محیط زیستی یک سلسه جلساتی با کانون ها و فعالان محیط زیست شهرداری منطقه 10 در حال انجام است تا ضمن آشنایی این کانون ها و فعالان با رویکرد، هدف و فعالیتهای مرکز نوآوری و استارت آپی محیط زیست شهری، به دیدگاه مشترک و جلو رونده از فعالیتهای محیط زیستی دست یابند.
وی ادامه داد : در گام نخست حضور خانم ژرفی یکی از دبیران کانون محیط زیستی در مرکز و صحبت پیرامون فعالیتهای مشترک محیط زیستی منطقه نقطه عطفی برای محیط زیست منطقه 10 خواهد بود

همچنین این مدیر مسئول بیان نمود این سلسه ملاقاتها و صحبتها در نهایت خبرهای بسیار خوشی را در پی خواهد داشت که طی روزهای آینده اعلام خواهد شد.

 

فهرست