گروه کارآفرینان یگانه ذوق

راه اندازی استارتاپ در حوزه محیط زیست تاثیر بسزایی برای بشریت دارد

وضعیت محیط ما رو به وخامت است و در حال نابودی هست. اگر به دنبال راه هایی برای سازگاری بیشتر با محیط زیست در سال 2020 هستید ، در اینجا برخی از موارد مورد علاقه ما وجود دارد.

هنگام راه اندازی استارتاپ ، رشد محصول شما و جذب مشتری جدید می تواند تمام تمرکز و زمان شما را بگیرد. تبدیل شدن به یک شرکت پایدار ممکن است اولویت اصلی شما نباشد.

به موازات آن ، یک فرض غلط وجود دارد که تبدیل شدن به یک برند سازگار با محیط زیست گران است. با این وجود سبز بودن می تواند به رشد چهره بهتر مارک ، جذب مشتری بیشتر و پس انداز کردن کمک کند.

تعهد به دوست داشتن محیط زیست ، به مشتریان خود نشان می دهد که شما در اینجا هستید تا تأثیر و همچنین سود کسب کنند. سبز شدن نشان می دهد که ارزش های شما در مراقبت از محیطی که بخشی از آن هستید ، گسترش می یابد.

دلیلی وجود دارد كه  88٪ دانش آموزان دانشكده های كسب و كار  تصور می كنند كه یادگیری درباره موضوعات اجتماعی و زیست محیطی در كسب و كار اولویت دارد. اقدام به سمت تبدیل شدن به یک شرکت پایدار نه تنها با افزایش بحران زیست محیطی بلکه به رشد تجارت شما نیز کمک خواهد کرد.

5 نکته برای سبز شدن به عنوان یک شروع کار در حال رشد

شرکت هایی که به محیط زیست اهمیت می دهند آینده دار هستند. مردم می خواهند سرمایه گذاری کنند و جزئی از شرکتهای پایدار باشند ، پس چرا این کار را نکنید.

تبدیل شدن به یک شرکت سازگار با محیط زیست ساده تر از آن است که فکر کنید ، در اینجا چند روش ساده برای انجام این کار و تقویت نام تجاری خود به عنوان یک کسب و کار نوپا ارائه شده است.

  1. بدون کاغذ برو
  2. از پلاستیک خداحافظی کنید (#GoodbyeBadBag)
  3. هر کاری که می توانید بازیافت کنید
  4. ماشین خود را در خانه بگذارید
  5. مصرف انرژی خود را کاهش دهید
فهرست